Mobil Uygulamae-KLM'e Her Yerden Erişim Mümkün

 


 e-KLM'e Her Yerden Erişim Mümkün

 

  Hazırlanan İOS ve Android uygulamalar ile Iphone, Ipad ve Android yüklü cihazlarda, gelen tüm belgeleri görebilir, Mobil imza entegrasyonu ile istediğiniz belgeleri kolaylıkla imzalayabilirsiniz.

  Gelişmiş havale yönetimi ile belgelerinizi yürürken bile gerekli yerlere gönderebilirsiniz. Dilerseniz hiç parola kullanmadan siteme girişleri güvenli mobil imza ile de sağlayabilirsiniz.

  Mobil cihazdan e-KLM'e kullanıcı adı parola ve ya mobil imza ile giriş yapıldığında gelen belgeler ve imza olarak iki simge görünür. Bu sade görünüm kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Gelen belgelerde belge görülebilir ve istenildiğinde iki parmak hareketiyle büyütülebilir.

   Akıllı filtreleme ile gelen belgeler imza, form, gereği ya da bilgisine gelenler olarak ayrılır. İstenildiğinde tamamı tek bir ekranda listelenebilir. Seçilen belgeler reddedilebilir imzalanabilir ve ya istenilen birime, kullanıcıya, göreve tek tek ya da toplu olarak gönderilebilir.

  İmzalanması için gelen belgeler işaretlenerek imzalama kısmında biriktirilebilir yada doğrudan imzalama butonu ile imzalanabilir. İmzalama kısmında belgeler görüntülenerek imzalanabilir ya da istenildiği kadar bekletilebilir. Kullanım kolaylığı açısından tüm ekranlarda o ekranla ilgili yardım metinleri bulunmaktadır. Bu sayede tüm kullanıcılar mobil uygulamayı kolaylıkla kullanabilir.