Personel ArşiviPersonel Bilgilerinin Yer Aldığı Modül

Personele özel arşiv modülünüz e-KLM'de hazır.

Özelleştirilebilen ve eklenebilen alanlar ile daha özel arşiv e-KLM'de

e-KLM dinamik arşiv yapısı ile gerekli görülen tüm alanlar arşiv kısımlarına eklenmesiyle daha bütünleşik bir arşiv yapısı sunar. Arşiv kısmına eklenebilen seçmeli, tarih, saat, Fiziksel depo konumu gibi çeşitli özel alanlar ile tamamen entegre bir arşiv oluşturabilir, Personel modülü ile tüm personel belgelerinize tek bir noktadan erişebilirsiniz. Bu modüle bağlı "Personel Rolü" ile istediğiniz kullanıcılar personel belgelerine değişiklik yapamadan erişebilecekler.

Personel dosyalarındaki otomatik ayraçlar sayesinde personel arşivi düzenli bir hal alacak. Belgelerin sadece dosyalara eklenmesi yerine otomatik olarak oluşturulabilen ayraçlar sayesinde personel arşiviniz hiç olmadığı kadar düzenli olacak.

Personel modülünde oluşturulacak personel dosyalarının kriterleri dinamik olarak istenildiği kadar arttırılabilir. Bu şekilde kurum kendi işleyişine özel bir personel arşivine sahip olabilir. Eklenen alanlar ile personelin izin bilgisinden, kan gruplarına kadar tüm bilgileri sistemde tutulabilir.

Gelişmiş ve ayrıntılı arama ile personel arşivinde istenilen dosya ve bilgilere saniyeler içinde ulaşılır. İstenildiği zaman personel arşivi ile ilgili bilgiler döküm alınabilir ve kullanılabilir. Personel dosyaları gerektiğinde personelin bağlı bulunduğu birim amirleri tarafından incelenebilir ve ya gerekli yerlere kopyaları gönderilebilir. Bu sebeple personel modülünden verilen belge ve dosyaların ödünç ve iade bilgileri sistem üzerinden takip edilebilir.

Kolay Kullanım

Sürükleme ve bırakma fonksiyonları ile belgeler ve ayraçlar kolayca düzenlenebilir.

Modül e-KLM ile entegre bir yapıda olduğundan kullanıcılar kendi hesaplarından ve bilgisayarlarından arşive kolayca belge yükleyebilirler.

İstenilen belge ve dosyalar toplu olarak indirilebilir ve belgelerde kullanılabilir.

Gelişmiş kullanıcı yönetimi ile kimlerin dosyaları görebileceği, değiştirebileceği veya belge ekleyebileceği yönetici tarafından kolayca ayarlanabilir.

Sanal dosyalama ile dosyalar istenilen yapıya dönüştürülebilir ve istenildiği kadar dosya içerisine ayraç eklenerek düzen sağlanabilir.